ثبت نام در دوره تکفا از پرطرفدارترین دوره‌های آنلاین کسب و کار

ثبت نام در دوره تکفا
از پرطرفدارترین دوره‌های آنلاین کسب و کار

خدمات مشاوره واردات و صادرات

تمام شرکت‌ های تولیدی، برای انجام امور تجاری خود به تیم مشاوره واردات و صادرات خبره و ماهر احتیاج دارند. مشاوران با تجربه می توانند به صورت موثر و قابل توجهی یک کارخانه و مجموعه را به درآمد و اعتبار بین‌المللی رسانده یا مانع از توسعه و پیشرفت آن شوند.

در ادامه درباره تاثیر مجموعه های مشاوره صادرات و واردات بیشتر توضیح می دهیم.

مشاوره واردات و صادرات چیست؟

تمام شرکت ها، کارخانه ها و واحدهای تولیدی برای گسترش برند، بهبود کیفیت و توسعه مالی خود، به واردات و صادرات با کشورهای دیگر احتیاج دارند. صادرات کالا و خدمات باعث می شود اقتصاد یک کشور رونق بگیرد و واردات کالا و خدمات در صورتی که اصولی باشد، از هدررفت سرمایه و انرژی جلوگیری می کند.

نحوه واردات و صادرات اهمیت فراوانی در تجارت دارد و می تواند ثروت و شهرت یک مجموعه را شکوفا کند. کاهش یا افزایش میزان واردات و صادرات در بازار سرمایه تاثیر منفی یا مثبت می گذارد.

مشاوره واردات و صادرات شامل چه مواردی می شود؟

مشاوران صادرات در زمینه بازاریابی بین‌المللی، قوانین و مقررات حاکم بر کالای مد نظر، معرفی محصولات، ارائه مشاوره در جهت صدور پیش فاکتور، مباحت بیمه کالا و موارد این چنینی است.

چرا باید از مشاوره واردات و صادرات استفاده کرد؟

موضوع واردات و صادرات کالا و خدمات، بسیار پیچیده و حساس بوده و باید برای انجام آن از مشاوران متبحر و کارکشته راهنمایی دریافت کرد. چگونگی واردات و صادرات یک علم است که مشاوران، باید به تمام قوانین و اصول آن اشراف دارند.

در دنیای امروز، واردات و صادرات براساس الگوهای تجاری علمی، نوین و بسیار دقیق صورت می ‌گیرد تا حداکثر منفعت را برای طرفین معامله به دنبال داشته باشد، بنابر این، باید از تیم و افرادی آگاه، مسلط و خبره بر وضعیت سیاسی و اقتصادی تمام کشورها، تجارت بین‌الملل، بازار جهان و قیمت جهانی محصولات مختلف راهنمایی دریافت کرد تا بتوان با شناخت بازار هدف، انتخاب استراتژی درست و آگاهی از روش ‌های صحیح بازاریابی بدون داشتن خطا و اشتباه، به بیش ترین میزان سود، دست یافت.

مزایای استفاده از مشاوره صادرات و واردات عبارت ‌اند از:

 • افزایش فروش و کسب سود بیشتر
 • توسعه کسب و کار
 • سرعت بخشیدن به صادرات از طریق انتخاب های هوشمندانه
 • کاهش وابستگی به بازارهای محدود
 • رفع محدودیت های فروش
 • افزایش رقابت داخلی
 • کسب سهم در بازار جهان
 • ذخیره سرمایه و شناخت موقعیت های مطلوب

کاربرد مشاوره واردات و صادرات چیست؟

مشاوران واردات و صادرات با ارائه راهکار، آگاهی رسانی درباره قوانین و مجوزها، تحلیل و ارزیابی شرایط بازار، به تولیدکنندگان، سازمان ‌ها، بازرگانان و تجار کمک می ‌کنند تا کارهای پیچیده و حساسی مانند واردات و صادرات اینترنتی، انتقال ارز، ترخیص کالا، امور گمرکی، بازاریابی بین‌الملل، صدور و ورود کالا و خدمات را با دریافت بهترین نتیجه، با کمترین احتمال خطا و ایجاد خسارت، انجام دهند.

برای بازاریابی بین‌الملل به تیم مشاوره واردات و صادرات نیاز است؟

فروش کالا و ارائه خدمات به کشورهای مختلف و وارد کردن محصولات تولید خارج به کشور، کاری بسیار پیچیده، تخصصی و با حساسیت بسیار بالا است. انجام واردات و صادرات، معامله با کشورهایی از سراسر جهان بدون استفاده از علم و تجربه افراد متخصص در این زمینه امکان پذیر نیست.

مشاوران واردات و صادرات نحوه فعالیت در بازار جهانی، مدیریت و زمان ریسک، چگونگی ارتباط با تاجران و بازرگانان کشورهای دیگر، فصل مناسب برای خرید و فروش و بسیاری از نکات مهم در معاملات جهانی را می‌ دانند و با احاطه کامل بر این موضوعات، به تولیدکنندگان مشاوره می‌ دهند.

معرفی مجموعه مشاوره واردات و صادرات ابر زندگی

ابر زندگی، یک زیست بوم تولید محتوای ديجيتال است که با ارائه خدمات مشاوره در زمینه های منتورینگ، کوچینگ، واردات و صادرات، کارآفرینی، بازاریابی، تولید، بازرگانی، هوشمند سازی و منابع انسانی به شرکت ها، واحد های تولیدی و تمام کسب و کارها کمک می کند توسعه پیدا کرده و بتوانند به موفقیت های بین‌المللی دست یابند.

ابر زندگی، تمام اجزایی را که برای توسعه کارآفرینی لازم هستند، مانند کشف استعدادها، آموزش مهارت‌ ها، بهره‌ گیری از تخصص اساتید مجرب و کارشناسان، برقراری ارتباط با دانشگاه‌ ها، متصل‌ کردن سرمایه گذاران به کارآفرینان، ایجاد ارتباط میان کارآفرینان با کسب و کارهای تازه تأسیس، معرفی افراد جویای کار به صاحبان مشاغل و کارآفرینان را فراهم کرده است‌.

مجموعه ابر زندگی چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

مجموعه شتاب دهنده ابر زندگی، با برگزاری دوره های آموزشی مختلف، رویدادهای کارآفرینی در سراسر کشور، سرعت بخشیدن به کارهای دریافت مجوزهای کسب و کار، کمک گرفتن از نهادهای مختلف به علاقه‌ مندان به ایجاد کسب و کار کمک می کند تا هر چه سریع تر بتوانند شغل مورد نظر خود را راه اندازی کرده و در نتیجه، وضعیت اشتغال در کشور بهبود و گسترش پیدا کند.

اهداف شرکت ابر زندگی عبارت اند از:

 • ارائه مشاوره واردات و صادرات به صورت تخصصی و براساس الگوهای نوین تجارت
 • کمک به پیشرفت کسب و کارها و ایجاد شغل به ویژه کارآفرینی دیجیتال
 • برطرف کردن نیازهای مختلف مشاغل در ایران
 • پشتیبانی مادی و معنوی از کارآفرینان، رفع نیازهای آن‌ ها و کمک گرفتن از تمام نهادهای مربوطه
 • کمک به رشد اقتصادی کشور
 • توسعه یافتن بین‌المللی کسب و کارها
 • گرد هم آوردن تمام متخصصان و فراهم کردن امکانات برای ایجاد شغل
 • کاهش بیکاری
 • ساخت مجموعه ای از سرمایه گذاران، ایده پردازان، متخصصان کسب و کار، اساتید دانشگاه و علاقه مندان به راه اندازی شغل
 • فراهم کردن زمینه برای خلق ایده های نوین براساس تولید محتوای دیجیتال
 • آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر و خلاق
 • حمایت های فرهنگی با برگزاری همایش، سمینار، رویدادهای کارآفرینی، تولید برنامه های تلویزیونی و رادیویی، انجام تبلیغات گسترده در شبکه‌ها و پلتفرم های مجازی
 • و موارد دیگر

به‌ طور کلی می توان گفت هدف ابر زندگی، ارائه مشاوره تجاری و کمک همه جانبه با تمام منابع و امکانات موجود به کسب و کارهای نوپا و کارآفرینان است تا بتوانند ایده های نو خود را اجرا کرده و به توسعه مادی و معنوی برسند. علاقه مندان به راه اندازی بیزینس، منتور ها، استارتاپ ها، سازمان ها، سرمایه گذاران و شرکت‌ های خواهان دریافت مشاوره صادرات و واردات می توانند از خدمات متنوع و نتیجه بخش مجموعه ابر زندگی استفاده کنند.

جمع‌بندی

استفاده از مشاوره واردات و صادرات نقش بسیار مهمی در پیشرفت مالی و گسترش اعتبار شرکت ها دارد. سازمان ها، تاجران، تولیدکنندگان و بازرگانان با بهره‌ گیری از مشاوران متخصص در زمینه واردات و صادرات می توانند از قوانین بازار جهانی، زمان مناسب فروش، بازارهای هدف، مباحث بیمه کالا، انتقال ارز و موارد دیگر اطلاع پیدا کنند تا سود و فروش خود را افزایش داده و در بازار جهانی سهم کسب کنند.

پیمایش به بالا