سایر اخبار

تجلیل نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه

نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه ی فناوری های فرهنگی که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و موسسه فرهنگ و هنر در فضای مجازی برگزار شد در مراسم اختتامیه خود با استقبال بسیار خوبی از طرف مقامات کشوری، سرمایه گذاران و اصحاب رسانه مواجه شد.

به گزارش خبرنگار آینده پژوهان ابر زندگی، امیر حسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس با حضور در اختتامیه این رویداد از استارت آپ ها و کسب و کارهای شرکت کننده بازدید و از نزدیک در جریان ایده ها و فعالیت های ایشان قرار گرفت.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در حاشیه این رویداد به خبرنگاران گفت: سطح ایده ها و کسب و کارهای شرکت کننده بسیار مطلوب و قابل تقدیر بوده و از سوی دیگر استقبال خوب سرمایه گذاران از این برنامه، نوید بخش اتفاقات بسیار خوب و ارزنده ای در حوزه فناوری های فرهنگی خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تبلیغات گسترده در عرصه مدیریت شهری و دستگاه های فرهنگی و هنری برای توسعه ی برنامه های این چنینی تاکید کرد و گفت: با ایده هایی که امروز در این رویداد شاهد ظهور آن ها هستیم به ما اثبات شد که می توانیم از پتانسیل های حوزه ی فناوری در بسیاری از موضوعات بهره گرفته و پس از این شاهد اتفاقات متفاوت و مثبتی در عرصه های مختلف زندگی اعم از کار، آموزش، تفریح، ورزش و … باشیم.

قاضی زاده هاشمی همچنین با اشاره به تغییر سبک زندگی در سایه کرونا اشاره اظهار داشت: با شیوع این بیماری ناخودآگاه سبک زندگی همه ی افراد تغییر پیدا کرد. بنابراین شرایط فعلی بهترین فرصت برای تقویت این کسب و کارها و استارات آپ هاست تا بتوانیم به نحو مطلوبی از شرایط فعلی گذر کرده و هم مسیر با تغییرات فناوری و تکنولوژی پیش برویم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با همت نیروهای جوان، شرکت های دانش بنیان و مسئولان امر شاهد توسعه و پیش روی سریع کشورمان در عرصه ی فناوری های فرهنگی باشیم.

پیمایش به بالا