سایر اخبار

مسابقه پیام کوتاه مردمی در خصوص پیشگیری از سرطان برگزار می شود

آی گپ با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مسابقه بهترین پیام کوتاه مردمی در خصوص پیشگیری  از سرطان را از  16 بهمن لغایت 12 اسفند ماه  برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دیجیتال کشور دکتر گلمکانی مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مسابقه پیام کوتاه پیشگیری از سرطان، مسابقه ای جذاب با هدف استفاده از ظرفیت تمامی آحاد جامعه است و در نظر داریم تا با استفاده از ظرفیت رسانه های مختلف، زمینه ی دستیابی به شعار «سرطان قابل پیشگیری و درمان است، با خود مراقبتی و امید» را در کشور محقق سازیم.

دکتر گلمکانی گفت: تمام مردم به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان، هنرمندان، اصحاب رسانه و دوستداران سلامتی جامعه می توانند در مسابقه بهترین پیام کوتاه مردمی در خصوص پیشگیری از سرطان شرکت نمایند.

وی افزود: مردم می توانند جملات کوتاه خود را در قالب پیام هایی با محور پیشگیری از سرطان، جملاتی امیدبخش برای بیماران سرطانی، روش های پیشگیری از سرطان  و حتی پیام های طنز در این زمینه ارسال نمایند و از جوایز ارزنده این مسابقه بهره مند شوند.

وی همچنین از ثبت و گرد آوری جملات ارسالی مردم در یک کتاب ویژه خبر داد که در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و علاوه بر این از جملات برتر نیز در ساخت تیزرهای تلوزیونی و زیر نویس برنامه های رسانه ملی استفاده خواهد شد.

مدیر دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: تمام مردم در همه رده های سنی می توانند در این مسابقه شرکت نمایند و در این حرکت ارزشمند گامی موثر در پیشگیری از سرطان در جامعه بردارند و نقش ماندگاری از خود در این پویش عظیم بر جای گذارند.

شایان ذکر است از برگزیدگان این مسابقه در مراسمی ویژه تقدیر به عمل خواهد آمد.

مخاطبان عزیز می توانند با نصب پیام رسان آی گپ روی تلفن همراه خود از طریق ارسال عدد 9 به سامانه 10004427 و یا کلیک بر روی لینک مسابقه به آدرس http://igap.net/sentenceplay  ،  در مسابقه بهترین پیام کوتاه مردمی در خصوص پیشگیری از سرطان شرکت نمایند و از جوایز ارزنده این مسابقه بهره مند شوند.

پیمایش به بالا