سایر اخبار

نایب رئیس مجلس شورای اسلا‌‌می ‌از نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه بازدید کرد

به گزارش روابط عمو‌‌می‌شتابدهنده ابر زندگی، امیرحسین قاضی زاده هاشمی ‌نایب رئیس مجلس با حضور در اختتامیه این رویداد از استارت آپ ها و کسب و کارهای شرکت کننده بازدید و از نزدیک در جریان ایده ها و فعالیت های ایشان قرار گرفت.

نایب رئیس مجلس شورای اسلا‌‌می‌همچنین در حاشیه این رویداد به خبرنگاران گفت: سطح ایده ها و کسب و کارهای شرکت کننده بسیار مطلوب و قابل تقدیر بوده و از سوی دیگر استقبال خوب سرمایه گذاران از این برنامه، نوید بخش اتفاقات بسیار خوب و ارزنده ای در حوزه فناوری های فرهنگی خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تبلیغات گسترده در عرصه مدیریت شهری و دستگاه های فرهنگی و هنری برای توسعه ی برنامه های این چنینی تاکید کرد و گفت: با ایده هایی که امروز در این رویداد شاهد ظهور آن ها هستیم به ما اثبات شد که ‌‌می‌توانیم از پتانسیل های حوزه ی فناوری در بسیاری از موضوعات بهره گرفته و پس از این شاهد اتفاقات متفاوت و مثبتی در عرصه های مختلف زندگی اعم از کار، آموزش، تفریح، ورزش و… باشیم.

قاضی زاده ‌‌هاشمی ‌همچنین با اشاره به تغییر سبک زندگی در سایه کرونا اشاره اظهار داشت: با شیوع این بیماری ناخودآگاه سبک زندگی همه ی افراد تغییر پیدا کرد. بنابراین شرایط فعلی بهترین فرصت برای تقویت این کسب و کارها و استارات آپ هاست تا بتوانیم به نحو مطلوبی از شرایط فعلی گذر کرده و هم مسیر با تغییرات فناوری و تکنولوژی پیش برویم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با همت نیروهای جوان، شرکت های دانش بنیان و مسئولان امر شاهد توسعه و پیش روی سریع کشورمان در عرصه ی فناوری های فرهنگی باشیم.

پیمایش به بالا