ثبت نام در دوره تکفا از پرطرفدارترین دوره‌های آنلاین کسب و کار

ثبت نام در دوره تکفا
از پرطرفدارترین دوره‌های آنلاین کسب و کار

سایر اخبار

همایش مدیریت استعداد ها برگزار می شود

در این همایش که برای چهارمین سال متوالی در سالن جابربن حیان دانشگاه تربیت مدرس به مدت 2 روز برگزار خواهد شد محورهایی همچون مدیریت استعداد و اقتصاد، مدیریت استعداد و روان شناسی،مدیریت استعداد در جامعه و مدیریت استعداد و فناوری به عنوان محورهای اصلی در نظر گرفته شده است.

دکتر  نصرت اله ضرغام، رئیس همایش و دکتر علی گرجی دبیر علمی همایش مدیریت استعداد ها می باشند.

مردمی کردن علم از جمله اهدافی است که توسط صندوق دنبال می شود. در این پروژه سعی می شود علم به زبان ساده و گویا به مردم ارائه شود. از آنجا که مدیریت استعداد در جهان امروز از اهمیت به سزایی برخوردار است ضرورت برگزاری همایش مدیریت استعداد ها با تمرکز بر پرورش نسلی توانمند و با استعداد احساس می شد تا نه تنها به شناسایی استعدادهای بالقوه و بالفعل کمک نماید بلکه روش‌های نوین استعدادیابی و استعدادپروری و نقش فناوری اطلاعات در برنامه ریزی و مدیریت استعدادها را در کانون توجه قرار داده و به مخاطبین آموزش دهد.

در هر یک از همایش های مدیریت استعداد ها در هزاره سوم که تا به حال 3دوره از آن طی 3 سال اخیر با موفقیت برگزار شده است برمحورهایی همچون :

مدیریت استعداد، مفاهیم کاربردی، علم و آینده پژوهی

بهره وری و بهبود عملکرد افراد، سیستم ها و جامعه؛

نقش مدیریت استعداد در توسعه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی جوامع

بررسی تجارب جهاني و ايران در استعدادیابی

نظام آموزشی کشور، چالش ها و راهبردها

و همچنین نقش رسانه در فرهنگسازی، آموزش و عمومی سازی علم در جامعه تمرکز شده است تا با ارائه اطلاعات توسط سخنرانان و برگزاری کارگاه های آموزشی و بیان شرح تجربیات سخنرانان، گام های استواری در راستای شناسایی و پرورش استعداد های افراد جامعه به خصوص کودکان برداشته شود.

مخاطبان همایش مدیریت استعداد خانواده ها، مربیان مهد کودک، معلمان، تولیدکنندگان اسباب بازی و اصحاب رسانه و مدیران و… هستند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در همایش و یا ارائه مقاله به سایت tmc.insf.org مراجعه نموده و یا با شماره 88373073 تماس حاصل فرمایند.حضور علاقمندان در همایش مشروط به ثبت نام در سایت می باشد.

پیمایش به بالا