برگزاری وبینار با موضوع رویداد فناوری نوین در گردشگری

اهداف اصلی این وبینار بررسی تجاری سازی صنعت گردشگری در دوران پس از کرونا و بررسی تجارت دنیا در حوزه فناوری های دیجیتال گردشگری و….. بود.

خانم دکتر افشم درباره موضوع توسعه فناوری های نوین در گردشری موارد زیر را بیان کردند: ایجاد بستری جهت بهره برداری از فرصت های پیش رو سرمایه گذاری و بذرپاشی در دهه آینده )خود و کسب وکار(تغییر درست و به موقع برای هم فرکانس شدن با بازار استفاده از ظرفیت های فناوری اطلاعات به منظور ارائه اطلاعات به هنگام، شناخت ظرفیت ها و تصمیم گیری مناسب برای گردشگران استفاده از فناوری های نوین ( مانند پرینترهای سه بعدی) به منظور توسعه اماکن گردشگری در بخش های ساحلی، بین راهی، شهری، روستایی استفاده از انواع آموزش های عمومی و تخصصی برای افراد فعال در حوزه گردشگری به منظور تسهیل تجربه گردشگری برای گردشگران بررسی بازاریابی گردشگری ( بازاریابی محل- بازاریابی فعالیت- بازاریابی شرکت) هماهنگی با بازار( تغییر محصولات و خدمات – تغییر بازار هدف- نحوه ارتباط با مشتریان ) و آقای اسدی به بررسی دلایل شکست کسب و کارها از جنبه های مختلف، استفاده به روز از تکنولوژی در صنعت گردشگری، استفاده از ظرفیت های فضای مجازی در گردشگری، استفاده از ظرفیت های فناوری، مقایسه و بررسی ظرفیت های کشورها در حوزه های مختلف در صنعت گردشگری، بررسی ابزارهای تبلیغاتی در حوزه ی گردشگری، استفاده از ظرفیت رایزن های فرهنگی در سفارت ها ، استفاده از ظرفیت VR وAR  در حوزه گردشگری، استفاده از شبکه های اعتباری کارتی برای توریست ها در حوزه گردشگری نکاتی را بیان کردند.

و خاطر نشان کردند که شیوه ی استفاده از فناوری دیجیتال در فرهنگ سازی، بازارسازی، بازار آفرینی، بازار یابی، فروش، حوزه هایی هستند که باید در زمینه ی گردشگری استفاده بشوند. و در پایان وبینار به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا