سایر اخبار

دوره کوچینگ و راهبری کسب وکار پولاریس برگزار شد

در اولین جمعه آذرماه 1402، پولاریسی‌ها چهارمين جلسه از دوره راهبري و توسعه كسب‌وكار خود را، اين‌بار در خانۀ ابر زندگي، گذراندند.

در اين جلسه، كسب‌وكارها در قالب 3 گروه، زير نظر منتورهاي ابرزندگي و با همفكري ساير كسب‌وكارها به تدوين استراتژي هاي بازاريابي و فروش خود، پرداختند. یک استراتژی نمونه از یکی از شرکت ها در اختیار کارآفرینان قرار گرفت و پولاریسی ها با تمرکز و کار گروهی، استراتژی شرکت خود را نهایی کردند.

پولاريسي ها در اين جلسه شاهد يك مذاكره آموزشي در زمينه صادرات نيز بودند. یک شرکت تولیدکننده عسل با یک شرکت صادرکننده در یک محیط کاملا عملیاتی و واقعی، نسبت به انجام مذاکرات اقدام کردند. آقای اسدی با بررسی نحوه مذاکره این دو شرکت، نکات مثبت و منفی مذاکره را ارائه کردند.

همچنين آقاي دكتر قوتي، مدرس دانشگاه تهران، حسابدار و حسابرس رسمی، در يك كلاس آموزشي 2 ساعته، به تدريس مباحث حسابداري و حسابرسی براي مديران و امور مالي پرداختند و لزوم انتخاب مدیر مالی، شرایط مدیر مالی، شرایط حسابرسی، انتخاب حسابرس و مفاد قانونی مورد نیاز را تبیین نمودند.

در انتهاي جلسه، شرکت‌کنندگان از بیان تجارب و نکات کلیدی استاد اميرحسين اسدي در رابطه با طرح موضوع پنج کسب وکار دارای مشکلات حقوقی استفاده کردند. ایشان گفتند باران نعمت و رزق خدا برای همه می‌بارد، اگر این باران بر روی کسب وکار کثیف ببارد مصیبت می‌شود و بوی زباله همه جا را فرامی‌گیرد و اگر این باران بر روی کسب وکار منظم و تمیز ببارد بوی لطافت بلند می‌شود و همه منتفع میشوند. لذا تمیز باشید و اصولی.

پیمایش به بالا